Наука
сторінка 746011 березня 2021
Окупанти та їхні місцеві пособники оцінили збитки півострова від «дій України» в 50 мільярдів російських рублів
Під час цієї хвилі кількість підтверджених випадків може досягати позначки в 40 тисяч випадків на день, а число смертей - в тисячу, прогнозує НАНУ
10 березня 2021
США повинні активізувати роботу з Німеччиною, щоб зупинити будівництво газопроводу, або знайти рішення, яке влаштує всі сторони.
Англійські дослідники порівняли дані приблизно 55 тис. пар учасників, у яких виявили коронавірус
Два винищувачі Rafale ВПС Франції імітували повітряну атаку на кораблі Другої протимінної групи НАТО SNMCMG2
Досудове розслідування здійснювалося слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в Краматорську.
Співробітники СБУ викрили на хабарництві заступника директора одного з інститутів Національної академії наук (НАН).
У Кабміні озвучили одне з головних завдань, яке необхідно виконати до запуску Кримської платформи. До запуску платформи потрібно схвалили низку законопроектів.
В Євросоюзі повідомили про те, що підтримують рішення США впровадити санкції проти українського бізнесмена Ігоря Коломойського.
Голова Національного банку Кирило Шевченко заразився на коронавірус. Наразі він перебуває на самоізоляції.
Влада Житомира вирішила поки що не зупиняти громадський транспорт, попри «червону» зону карантину.
У Чернівецькій міській лікарні №3 жоден лікар не виявив бажання зробити щеплення від коронавірусу.
В Україну до кінця березня мають надійти 1,5 млн доз вакцини від коронавірусу Covishield. Про це повідомив в середу, 10 березня, голова МОЗ Максим Степанов.